Kateřina Laurincová

​​

Jako čtrnáctiletá dívka jsem zvolila za svou životní cestu práci se zvířátky a rozhodla se vystudovat veterinární obor na zemědělské škole.
O pouhé tři roky později se mi ale dostala do ruky kniha od Raymonda Moodyho "Život po životě" a tím nastal zásadní zlom v mém pohledu na svět.
Od té doby se zajímám o člověka jako o víceúrovňovou multidimenzionální bytost s neomezenými možnostmi a vládou nad svým osudem.

V oblasti alternativního léčitelství se pohybuji již 19 let.
Před pěti lety jsem objevila přístroj sensitiv imago, který se pro mne stal odpovědí na otázku "jak pomoci člověku na hmotné úrovni a zároveň mu otevřít prostor k sebeobjevování na úrovni duchovní.
Tady je nutné předeslat, že žádná metoda (kromě absolutní čisté lásky) není samospasitelná a proto je můj přístup, ke klientovi přísně individuální, zaměřený jak na tělesnou stránku, tak na i duchovní rozvoj.

Nyní už vím, že mým posláním je s láskou pomoci každému, kdo o pomoc požádá a s láskou nechat jít svou cestou každého, kdo o pomoc nežádá.

A zvířátka? Ta zůstala mým koníčkem a mou osobní terapií, protože při práci s nemocnými lidmi a neustálém studiu, které je v naší profesi nutné, si i my terapeuti musíme dobíjet baterky.
 

 Proudly created with Wix.com

© LARA DESIGN 2018

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now