článek Regena 06/2016

 

NEBOJTE SE PARAZITŮ, nebo lépe BOJTE SE ZDRAVĚ!

 

O parazitech již bylo v tomto časopise řečeno mnohé a ještě více. Přiznám se, že sama ani nechápu, proč jsem upustila od původního záměru, napsat článek o alergiích (ne že by toho o nich bylo řečeno méně) a věnovat se tématu parazitů.

Faktem je, že li mi něco posíláno shůry, nemám ve zvyku se bránit a tak předpokládám, že mezi čtenáři je člověk, který potřeboval právě ty informace, kterým se bude tento článek věnovat.

Pojďme se tedy milý čtenáři v této problematice společně zorientovat.

Existuje poměrně rozsáhlá škála literatury poukazující na nebezpečí parazitální nákazy a jejího zásadním vlivu na lidské zdraví-aneb „Za vším hledej parazita“.

Na straně druhé moderní medicína, ale i spousta terapeutů se touto problematikou zásadně odmítá zabývat.

Má povaha mi velí ve všem hledat rovnováhu a proto nezavrhuji ani jeden názor. Jak totiž praví lidová moudrost „PRAVDA JE NĚKDE UPROSTŘED„ , což beze zbytku potvrzuje má klinická praxe.

Dovolte mi tedy upozornit na několik závažných fakt, parazitů se týkajících:

1, paraziti byli, jsou a budou-bez ohledu na to, jak se je snaží západní medicína ignorovat

2, existují vnější paraziti (blechy, klíšťata, štěnice atd., o jejichž existenci nikdo nepochybuje- jsou totiž vidět) a vnitřní paraziti, keří vidět zpravidla nejsou ale o to víc jsou nebezpeční.

3, se zárodky parazitů ať už v podobě larviček či vajíček se každý z nás setkává dnes a denně, bez ohledu na to, v jakém prostředí se pohybuje.

4, POKUD se v našem těle paraziti uchytí MOHOU způsobovat nepřebernou škálu problémů Astmatem (např.škrkavky) počínaje, Závratěmi (např. motolice) konče.

Přes všechna tato poměrně alarmující fakta mě osobně paraziti zas tak netrápí, ačkoliv toto téma beru velice vážně.

Ráda bych vám vysvětlila proč. Jak jsem již napsala, parazity má každý z nás kolem sebe ať si to připouští, nebo ne, podstatný je ale fakt, že zdaleka ne každý se jimi nakazí.

Náš imunitní systém je totiž naprosto dokonalý a troufám si žíci, že i podceňovaný mechanismus, který má SAMOZŘEJMĚ páky i na takové příhody jako je parazitální infekce.

Jak je tedy možné, že někteří terapeuti vám naměří, kdykoliv k nim přijdete, několik druhů parazitů?

Odpověd vyplívá již z výše uvedeného- ano, dnes a denně přijdeme do styku s parazitální nákazou, a to znamená, že- ano, máme v těle parazity, nebo jejich zárodky. Vtip je v tom, že dnes naměřené hodnoty, bez jakéhokoliv zásahu z vnějšku za 14 dní nemusí platit, protože jednoduše imunita udělala to, co dělat má. Stejné je to mimochodem i s bakteriemi, viry atd.

Další možností, jak naměřit parazitální hodnoty, aniž by byl člověk skutečně nakažen je diagnostika pomocí přístroje, který detekuje energii parazita, přičemž nedokáže rozlišit, zda se jedná o živou zátěž, již mrtvou zátěž, nebo už jen toxin, který po parazitovi v těle zbyl.

Často se setkávám u svých klientů s bezmála panikou, protože jim bylo naměřeno to a ono, oni podstoupili odčervovací protokol a potíže mají dál.

Jednu z příčin jsem právě vysvětlila, další z příčin může být taková, že člověk samotným odčervením neodstraňuje příčinu nemoci. Jestliže je totiž oslabená imunita, můžeme se opakovaně odčervovat a infikovat se stejně budeme pořád dokola.

Mám to klinicky vypozorováno a zrovna tak i to, že člověk může mít klidně aktivní parazitální nákazu, a přesto se může parazitů zbavit bez jakýchkoliv odčervovacích prostředků jen sílou vlastní imunity. Stačí vyčistit tělo a posílit orgány, zejména plíce.V takovém případě už zpravidla ani nehrozí možnost reinfekce, protože ve zdravé tkáni se paraziti jednoduše neudrží.

Další úskalí samotného odčervování je fakt, že velcí červi jsou plní bakterií, virů, ale i plísní a těžkých kovů, které se po smti parazita z jeho těla uvolní do našich tkání, následkem čehož dojde ke zhoršení zdravotního stavu.

Na základě výše uvedeného se nabízí otázka „MÁ TEDY VŮBEC CENU SE ODČERVOVAT?“

Odpověď zní, ano má, je třeba ale postupovat dle určitých pravidel.

1, nechat si udělat diagnostiku kvalitním přístrojem, který dokáže rozpoznat zátěž živou, neživou, aktivní a neaktivní. Já používám přístroj SENSITIV IMAGO 530, o kterém mohu s čistým svědomím prohlásit, že to umí. A co víc, umí také určit, zda se daný patogen na nemoci podílí, či ne.

2, V případě aktivní parazitální nákazy posílit a vyčistit játra, ledviny a plíce, odkovit organismus, eliminovat, bakterie, viry, plísně a poté, BUDE LI TO JEŠTĚ TŘEBA odčervit.

3, existují případy, např. astma u dětí způsobené škrkavkou, kdy pomůže odčervení aniž bychom absolvovali krok 2.

4, Po samotném odčervení je zpravidla nutné vyčistit tkáně od jedů, které paraziti vylučují v rámci svého metabolismu, protože ne tak samotní paraziti, ale právě tyto jedy, neboli toxiny jsou příčinou zdravotních komplikací.

5, pro úplné vyléčení je potřeba odstranit duchovní příčinu problémů.

Toto téma by obsáhlo samostaný článek a napsána o něm byla spousta knih, takže jen ve zkratce.

Jelikož hmota je manifestací ducha, je potřeba za všemy problémy projevujícími se ve hmotě hledat duchovní příčiny.

Rozklíčovat a následně odstranit duchovní příčinu nemoci je proces nelehký a troufám si tvdit, že v mnohých případech celoživotní. Člověk si musí projít určitým vývojem, než v hloubi duše napraví a skutečně přijme jiný vzorec chování a chápání sebe, světa, vesmíru a vůbec.....(Kdo četl „Stopařova průvodce galaxií“, ví že odpověď na tuto otázku je číslo 42)

Všeobecně a velmi povrchně se za duchovní příčinu parazitizmu dá označit neschopnost člověka nejen prosadit, ale i uvědomit si vlastní zájmy vůči svému okolí. Proto parazitizmem trpí zejména děti.

Duchovní růst a vývoj je na téhle zemi úkolem každého z nás a nemoc je jen nástrojem sebepoznání. Naštěstí nám byly dány možnosti, jak na cestě za sebepoznáním netrpět. Každý si dnes může vybrat vlastní cestu. Přeji vám všem jen tu nejlepší, plnou Lásky, Štěstí a Pravdy.

Kateřina Laurincová-externí terapeut centra AVASA

 Proudly created with Wix.com

© LARA DESIGN 2018

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now