ŘÍZENÁ DETOXIKACE

 

DETOXIKACE je proces, při kterém zbavujeme tělo jedů, neboli toxinů.

Těchto toxinů je celá řada, zrovna tak, jako detoxikačních metod.

 

Všichni jistě znají čistící kůry v podobě bylinných čajů, jinou možností jak očistit tělo je hladovka a nebo také sauna.

Při všech těchto procedurách se z našeho těla uvolňují toxiny a proto nám zmíněné postupy dělají tak dobře.

 

Přes veškerou naši očistnou snahu se ale toxiny v našem těle usazují ve stále větším množství a u někoho dříve, u jiného později (v závislosti na kvalitě našeho života a to fyzického i duchovního) způsobují zdravotní problémy.

 

Jak jem již zmínila, toxinů je celá řada např chemické, elektroinformační, mikrobiální či psychické.

Toxiny bakteriální a virové známe všichni angína, chřipka......atd.

Přičemž to, co nám v těle vadí, není samotný mikrob, ale toxin, který produkuje jednoduše tím, že v našem těle žije. (tzn. přijímá potravu, vylučuje, množí se)

 

Tyto toxiny putují krví a mohou se usadit v jakékoliv tkáni v těle a způsobit problémy u kterých klasická medicína nedokáže určit příčinu.

O to těžší to má v případě (a to je většinou), kdy se na nemoci podílí toxinů celá řada. Mikrobiálními počínaje, přes metabolické, těžkými kovy konče.

 

Trochu nám také ztěžuje situaci organismus sám, který, jakoby nás nechtěl obtěžovat, přesouvá problém rovnoměrně do celého těla tak, aby opět nastolil rovnováhu a nevznikla nemoc.

Jelikož ale toxinů přibývá, místo aby tomu bylo naopak, organismus ztrácí rezervy a nemoc se přesto dostaví.

Ve chvíli, kdy tedy nemoc přijde (projeví se) je jasné, že problém trvá již delší dobu.

Samozřejmě, že jisté signály nám tělo dává, většinou jim však nevěnujeme pozornost.Náš zájem si doslova vynutí až ta nemoc vážná, přičemž čím vážnější, tím déle se "připravovala".

Čím déle jsme tedy ignorovali jemné náznaky našeho těla v podobě např. nesnášenlivosti potravin, různých malých bolestí, vypadávání vlasů, skvrn na kůži, únavy atd. atd., tím déle také bude trvat návrat do původního stavu.

 

Moderní doba nám dala prostředky kterak se vypořádat s toxiny, resp s jejich původci, ale je zabití bakterie, viru či plísně doopravdy trvalým řešením?

Zaručí nám takový přístup trvalé zdraví?

Z logiky věci vyplývá, že nikoliv.

 

Z toho důvodu a po dlouholetých výzkumech vyvinul dr. Josef Jonáš metodu řízené detoxikace C.I.C., která má své zákonitosti a pevně dané postupy, vycházející ze znalosti celkového stavu organismu.

Jedná se o celostní medicínu, která vychází z faktu, že zdraví člověka je spojení zdravé psychiky, emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat.

Metoda řízené detoxikace dr.Jonáše pracuje se zákonitostmi a energetickými návaznostmi dějů v lidském organismu.

Při dodržení danných postupů lze tedy nejen organismus zbavit toxinů a jejich původců, ale i upravit vňitřní prostředí organismu a nastolit tak původní rovnováhu.

 

Preparáty firmy Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované unikátní technologií HDTx-technology. Technologií schopnou ukládat spektrální holografické informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny.

Na základě rozpoznání této informace mozek aktivuje v organizmu svůj imunitní systém, který tak příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. 

 

Preparáty Joalis tedy nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny

poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit s využitím přirozených samoléčicích schopností, ketré každý organismus má a které jsou NEJLEPŠÍM LÉČITELEM na světě.

Každý preparát obsahuje velké množství konkrétních holografických obrazů tkání a toxinů.

 

Holografický obraz je speciální forma záznamu obrazu tvořená laserem, kdy při osvícení obrazu původním zdrojem světla vznikne virtuální trojrozměrný obraz, který nelze odlišit od reality. Holografický obraz má spoustu zajímavých vlastností, např. každá malá část obrazu nese informaci o celku. Protože mozek pracuje na holografickém principu, tak při užívání preparátů dokáže obrazy rozkódovat, promítnout si je a reagovat na ně.

 

UVEDENÝ POSTUP NENÍ LÉKAŘSKÝM OŠETŘENÍM, ANI JEJ NANAHRAZUJE, MŮŽE BÝT ALE SKVĚLÝM DOPLŃKEM.

 

Více informací zde : http://www.joalis.cz/cs-CZ/uvod.html

 

 Proudly created with Wix.com

© LARA DESIGN 2018

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now